Dan Panorama 4**** Rudé Moře Eilat

Dan Panorama se nachází u severní pláže letoviska Ejlat, jen několik metrů od pláže se Tento hotel je velmi vhodný pro rodinnou dovolenou. Je z něj krásný výhled na poklidné přístaviště s kotvícími jachtami. V blízkosti hotelu je několik zajímavých atrakcí: tematický biblický park Kings City, kino IMAX 3D a Podvodní observatoř Mořský park  a nabízí pokoje s kabelovou TV a balkonem, zdarma dostupné Wi-Fi, venkovní bazén, wellness centrum, parkoviště a výhled na lagunu.

V jídelně Dolphin se každé ráno podává bohatá izraelská snídaně formou bufetu, která zahrnuje domácí chléb, čerstvé ovoce i vejce připravovaná na přání. Na základě předchozí žádosti je k dispozici také dětská strava.

Vybavení: Recepce s prostorným lobby, venkovní bazén pro dospělé a děti (v zimě vyhřívaný), hřiště a dětský klub, posilovna, fitness, squash. Velké hotelové SPA centrum nabízí široký výběr zdravotních a kosmetických ošetření, turecké lázně, saunu, jacuzzi. Jsou tu speciálně zařízené konferenční a banketové sály, bar, restaurace. V hotelu se pravidelně pořádají zábavné programy pro děti i dospělé. Dětský klub Daniland.

Ubytování: Hotel má 277 pokojů, z toho 124 standardních pokojů, každý s balkonem pro 2 dospělé a max. 2 děti (do 12 let). 82 pokojů s označením Superior Lagoon s balkonem a výhledem do laguny, 57 pokojů Executive s balkonem a designovým nábytkem. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací (zdarma), TV/SAT, wifi, sejfem, rádiem, telefonem, minibarem a fénem. Ubytováni v nestandardních pokojích na vyžádání za příplatek.

Hotel poskytuje ubytování v pokojích s klimatizací a francouzskými okny, v řadě případů s výhledem na lagunu. Cena některých pokojů zahrnuje volný vstup do exkluzivního Club Lounge, ve kterém se podávají lehká jídla a občerstvení.

Stravování: Polopenze, snídaně a večeře se podávají formou bufetu v hotelové restauraci, široký výběr pokrmů mezinárodní kuchyně.

Pro děti je připravený zábavní klub, ve kterém se mohou věnovat různým řemeslům, uměleckým aktivitám nebo počítačovým hrám. K dispozici je také dětský bazén, nafukovací park a dětské hřiště.

Pláž: hotel má vlastní soukromou pláž hned u hotelu. Oblázková pláž teplého tropického moře s úžasným bohatstvím vodního života hned u břehu, pozvolný vstup do moře.

Pulzující pobřežní promenáda vedoucí kolem hotelu je lemovaná spoustou obchodů, barů a restaurací

Cena nezahrnuje leteckou přepravu: pravidelné linky Praha – Eilat ,letecký přepravce Ryanair. www.ryanair.com

Cena ubytování na osobu a den včetně polopenze

termín: počet nocí dospělý ve dvoulůžkovém pokoji jednolůžkový pokoj dospělý ve třílůžkovém pokoje dítě

2-12 let

sezóna 2024

Cena zahrnuje:

-ubytování na osobu a den včetně polopenze

-stravování ve formě  polopenze/snídaně plus večeře/

-služby zástupce cestovní kanceláře v Eilatu

-transfer z letiště do hotelu a zpět

Cena nezahrnuje:

leteckou přepravu . Tu zajišťuje letecký přepravce Ryanair. Pravidelné   letecké spojení linkou Praha- Eilat. Bratislava-Eilat.

–výlety po Izraeli/Jerusalem, Betlem,Mrtvé moře,Masada.Petra atd./Zajistíme na vyžádání.