King Solomon 4****Rudé moře Eilat

Díky špičkovým službám ubytování Isrotel King Solomon Hotel se budete cítit jako hvězda

Hotel Isrotel King Solomon se nachází v centru Eilatu, na břehu laguny, jen kousek pěšky od pláže. Ideální pro rodiny, představuje obrovský komplex zábavy pro děti. Kromě toho hotel vytvořil nový koncept „královský stůl“, podle kterého kromě snídaně každý host obdrží bohatou večeři včetně občerstvení, piva a vína.

Isrotel King Solomon Hotel, velký rodinný hotel s nedalekou pláží, nabízí Wi-Fi zdarma a mnoho celodenních aktivit pro děti.

Vybavení: Recepce s prostorným lobby, venkovní bazén pro dospělé a děti (v zimě vyhřívaný), hřiště a dětský klub, posilovna, fitness, squash. Velké hotelové SPA centrum nabízí široký výběr zdravotních a kosmetických ošetření, turecké lázně, saunu, jacuzzi. Jsou tu speciálně zařízené konferenční a banketové sály, bar, restaurace. V hotelu se pravidelně pořádají zábavné programy pro děti i dospělé.Hotel nabízí dětský bazén, počítačové hry, zábavu, hlídání dětí, italskou restauraci, posilovnu a wellness centrum.

Ubytování: Hotel má 420 komfortních pokojů včetně 227 standardních pokojů, 146 pokojů s výhledem na bazén a 25 rodinných pokojů sestávajících z ložnice pro rodiče a odděleného pokoje pro děti (možnost umístění rodiny 2 dospělých a 3 dětí).
Všechny pokoje – jsou s balkonem, výhledem na lagunu, moře, bazén nebo na hory; vybavené klimatizací, kabelovou TV, rádiem, telefonem; K dispozici je minibar, trezor, vysoušeč vlasů, kávový koutek (rychlovarná konvice a vše potřebné k přípravě čaje / kávy).Klimatizované pokoje mají balkon a koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami.

Vybavení: hotel nabízí venkovní bazén (v zimě – vyhřívaný); dětský bazén, tobogán 50 m dlouhý a 5 m vysoký se samostatným bazénem, ​​dětský hřiště, dětský klub, počítačové hry; zdravotní komplex Sansara SPA s posilovnou, saunou, jacuzzi, kosmetickým salonem; banketové a konferenční sály.

Stravování: Polopenze, snídaně a večeře se podávají formou bufetu v hotelové restauraci. Hotel disponuje také anglickou hospodou, barem, restauracemi King´s Table restaurant a ‚Angelina‘ Restaurantem s nabídkou Pizzas and pastas a salátů. U večeří se servírují nealkoholické nápoje a pivo zdarma.Každé ráno je k dispozici izraelská snídaně. Vedle hotelu se nachází bulvár s obchody a kavárnami.

Ceny ubytování na osobu a den:

termín: počet nocí dospělý ve dvoulůžkovém pokoji jednolůžkový pokoj dospělý ve třílůžkovém pokoje dítě
sezóna 2023

Cena zahrnuje:

-ubytování na osobu a den

-stravování ve formě  polopenze/snídaně plus večeře/

-služby zástupce cestovní kanceláře v Eilatu

-transfer z letiště do hotelu a zpět

Cena nezahrnuje:

-pokoje s výhledem na bazén jsou s příplatkem 587,-Kč na osobu a den

leteckou přepravu . Tu zajišťuje letecký přepravce Ryanair. Pravidelné   letecké spojení linkou Praha- Eilat. Bratislava-Eilat.

–výlety po Izraeli/Jerusalem, Betlem,Mrtvé moře,Masada atd./Zajistíme na vyžádání.