Isrotel Lagoona 4**** ALL INCLUSIVE Rudé moře Eilat

Isrotel Lagoona výhodná poloha hotelu u severní pláže, jen 2 minuty od pláže a současně v blízkosti nákupního a nočního centra, spolu s jeho all-inclusive konceptem činí z hotelu dobrou volbu pro páry a rodiny. Všech 256 útulných pokojů je komfortně zařízeno. V blízkosti hotelu je několik zajímavých atrakcí: tematický biblický park Kings City, kino IMAX 3D a Podvodní observatoř Mořský park.

Tento all inclusive hotel s výhodnou polohou blízko pláže nabízí pohodlné ubytování s dobrým vybavením pro celou rodinu a s kompletním stravováním a nápoji v ceně. Wi-Fi připojení v celém objektu je zdarma.

Vybavení: Recepce s prostorným lobby, venkovní bazén pro dospělé a děti (v zimě vyhřívaný), hřiště a dětský klub, posilovna, fitness, squash. Velké hotelové SPA centrum nabízí široký výběr zdravotních a kosmetických ošetření, turecké lázně, saunu, jacuzzi. Jsou tu speciálně zařízené konferenční a banketové sály, bar, restaurace. V hotelu se pravidelně pořádají zábavné programy pro děti i dospělé.

Ubytování:
pokoj Mountain View – komfortní pokoj s balkonem a výhledem na hory Edom (šatna, dvoulůžkový pokoj, přistýlka, koupelna s vanou, balkon, sejf, minibar, LCD TV, koutek kafé & čaj, velikost: 19 m2.

Pokoj Lagoon View (s výhledem na bazén) – (šatna, dvoulůžkový pokoj, přistýlka, koupelna s vanou, balkon, sejf, minibar, LCD TV, koutek kafé & čaj, velikost: 19 m2.

Stravování: all inclusive
Lobby bar – otevřený od 16:00 do 24:00. Podává míchané a alkoholické nápoje (izraelské a mezinárodní značky). Každé odpoledne se mezi 16:00 a 18:00 podávají koláče.

Hotelová restaurace – bohatý bufet, masové pokrmy a dezerty. Prostorná a příjemná restaurace s přístupem na balkon a výhledem na bazén. Každý den podává tři jídla: snídaně, oběd a večeře. Snídaně formou bufetu (otevřená od 7:30 do 10:30) je mimořádně bohatá a pestrá. Oběd, podávají se pokrmy z masa, těstoviny, bohaté saláty a dezerty (od 13:00 do 15:00). Večeře se podává od 18:30 do 21:00 hod., Některé z jídel připravují kuchaři přímo před hosty.
Při jídle se servírují také nealkoholické nápoje, pivo a víno.

Pool bar (bar u bazénu) – nachází se uprostřed bazénu a nabízí nealkoholické nápoje, pivo, teplé nápoje a nanuky
Otevírací doba: v zimě: 10:30 – 15:30; v létě: 10:30-17:00.
Všechny střediska stravování jsou all inclusive !

Večerní posezení:
‚Monkeys‘ Pub – živá hudba a velký výběr nápojů
Pivnice „Monkeys“ se nachází na promenádě hotelu „Royal Beach“. Hospoda nabízí v průběhu týdne živou hudbu se skupinami ze zahraničí a bohatou nabídku koktejlů, piv, občerstvení, masových pokrmů a dezertů. Velký taneční parket a spousta stolů.
Otevírací doba: každý den v 20:00 až do posledního zákazníka.
V případě rezervace zavolejte na číslo 08-6368803 mezi 13:00 – 17:00.

Pláž: hotel má vlastní soukromou pláž 2 min. Oblázková pláž teplého tropického moře s úžasným bohatstvím vodního života hned u břehu, pozvolný vstup do moře.

Hosté v hotelu Isrotel Lagoona All Inclusive nemusí nosit peněženku. Pouze odpočívat a užívat si blízkost moře, zaplavat si ve venkovním bazénu, využít vybavení posilovny nebo wellness centra a nechat děti hrát si na hřišti.

Cena nezahrnuje leteckou přepravu: pravidelné linky Praha – Eilat ,letecký přepravce Ryanair.

Cena ubytování na osobu a den včetně stravování “ all inclusive“ 

termín: počet nocí dospělý ve dvoulůžkovém pokoji jednolůžkový pokoj dospělý ve třílůžkovém pokoje dítě
sezóna 2023

Konečná cena ubytování při minimálním počtu dní (viz. tabulka) zahrnuje:

–ubytování v hotelu včetně stravování “ all inclusive“

–transfer z letiště do hotelu a zpět

–asistenci zástupce cestovní kanceláře v Eilatu

Konečná cena nezahrnuje:

–leteckou přepravu z Prahy do Eilatu.Leteckou přepravu Praha -Eilat zajišťuje letecká společnost Ryanair, www.ryanair.com

–cestovní pojištění léčebných výloh

–výlety po Izraeli/Jerusalem, Betlem,Mrtvé moře,Masada atd./Zajistíme na vyžádání.

–pokoje s výhledem na bazén příplatek 493,-Kč na osobu a den