Agamim 4**** Eilat Rudé moře

Hotel Isrotel Agamim se nachází 5 minut od zajímavostí města Eilat a nabízí klid a pohodu ve vkusném prostředí. Můžete zde relaxovat u bazénu za poslechu chill-outové hudby nebo živého saxofonisty. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Pokoje jsou elegantní a prostorné. Některé pokoje se nachází v přízemí a je z nich přímý přístup na soukromou terasu a k bazénu.

Vybavení:Venkovní bazén (v zimě vyhřívaný), dětský klub, fitness, suché a mokré sauny, wellness, masáže, kafe, espresso bar a restaurace. Obchody v hotelu.

K zařízení hotelu patří  posilovna a hammam. Speciální aktivity pro děti nejsou k dispozici.

Ubytování: Standardní dvoulůžkové pokoje s výhledem na bazén. Obsazenost – 2 dospělé osoby a jedno dítě do 6 let. V hotelu jsou pokoje Deck rooms – s přímou dřevěnou verandou k bazénu.Zvukotěsné pokoje, rodinné pokoje. Vybavení pokojů – rádio, TV, WC, minibar, satelitní TV, telefon, fén, sprcha, vana.

Hotel má čtvercový půdorys a velký bazén, připomínající krásnou lagunu s kouzelnými zátokami. Přímý přístup z pokojů v přízemí do bazénu. Ve večerních hodinách v lobby živá hudba, u bazénu každý víkend párty s hudbou v latinskoamerickém stylu.

Stravování: Snídaně formou bohatých bufetových stolů . Snídaně se podává až do 12:00, takže budete mít v dopoledních hodinách hodně času na odpočinek. Snídaně zahrnuje sýr, salát, čerstvé pečivo, granolu i ovoce. Na vyžádání je možné připravit omeletu.

Pláž: Oblázková pláž teplého tropického moře s úžasným bohatstvím vodního života hned u břehu, pozvolný vstup do moře.

Podle nestranných hodnocení napsaných hosty patří tato oblast mezi oblíbené části destinace Ejlat.

Cena nezahrnuje leteckou přepravu: pravidelné linky Praha – Eilat ,letecký přepravce Ryanair.

Cena ubytování  na osobu a den se snídaní

termín: počet nocí dospělý ve dvoulůžkovém pokoji jednolůžkový pokoj dítě 2-6 let dítě do 2 let
sezóna 2024

Konečná cena ubytování při minimálním počtu dní (viz. tabulka) zahrnuje:

–ubytování v hotelu se snídaní

–transfer z letiště do hotelu a zpět

–asistenci zástupce cestovní kanceláře v Eilatu

Konečná cena nezahrnuje:

–polopenzi, zajistíme na vyžádání. Příplatek na osobu a den 799,-Kč. Ve dnech Izraelských svátků 18.4.-27.4.2019 příplatek na polopenzi na osobu a den 1.692,-Kč

–leteckou přepravu z Prahy do Eilatu.Leteckou přepravu Praha -Eilat zajišťuje letecká společnost Ryanair, www.ryanair.com

–cestovní pojištění léčebných výloh

–výlety po Izraeli/Jerusalem, Betlem,Mrtvé moře,Masada atd./Zajistíme na vyžádání.