Dead Sea Spa Hotel 4 ****

Hotel Spa 4 ****

Umístění: hotel se nachází v letovisku Sweimeh, na pobřeží Mrtvého moře, společně s několika dalšími hotely. Jelikož jsou hotely situovány v pouštní krajině, jediné využití nákupů, sportů a zábavy je přímo v areálu hotelu. Spa hotel je vzdálen cca 45 min jízdy autem do Ammánu a cca 60 minut na mezinárodní letiště. Z areálu hotelu je krásný výhled na Mrtvé moře.

Vybavení hotelu: I když v okolí hotelu není možnost nákupů, kultury a jiného zábavního využítí, nebudete tyto radosti postrádat:  součástí komplexu je salón krásy, knihovna, obchody se suvenýry, moderní posilovna, bussines centrum a konferenční místnosti pro obchodní účely s potřebným audiovisuálním vybavením a 24 hodinový pokojový servis. Hotel Spa má v celém komplexu bezbariérový přístup, několik schodů vede jen od hotelu k pláži. K dispozici jsou tři bazény, aquapark se sladkou vodou, převlékárny, sprchy, osvětlené tenisové kurty (za poplatek),  squash, badminton, volejbal. V areálu hotelu je i půjčovna aut, takže je možnost udělat si individuální výlety.

Pokoje: hotelový komplex sestává z hlavní budovy a vedlejších budov – bungalovů, které jsou  rozmístěné v krásné a udržované zahradě. K dispozici je 272 pokojů s balkóny, které jsou komfortně vybaveny  vlastní koupelnou a WC, vysoušečem vlasů, telefonem, rádiem,  satelitní televizí, klimatizací, minibarem.

Stravování: stravování je zajištěno formou polopenze – velmi bohaté švédské stoly. U plaveckého bazénu je bar a další občerstvení je možno zakoupit v aquaparku. Na místě lze zakoupit též obědy (bufetová obsluha) nebo si objednat jídlo z jídelního lístku.

Lázeňské zařízení: v hotelu je vlastní lázeňské zařízení, které kromě léčby kožních a revmatických onemocnění nabízí též masáže celého těla, bahenní zábaly, ultrazvukovou, galvanickou a mikrovlnnou terapii, kryoterapii a vodoléčbu (za poplatek). Najdete zde i solárium , oddělené pro muže a pro ženy,  krytý bazén s vodou z Mrtvého moře a fitness centrum. Specialisté na dermatologickou a revmatologickou péči vám pomohou vybrat tu nejúčinnější léčbu.

Pláž: vlastní hotelová pláž je vybavena lehátky, slunečníky a na pláži jsou též sprchy.

Hodnocení CK: hotel je jedním z nejstarších hotelů na jordánské straně Mrtvého moře, ale dobře udržovaný. Je čistý,  má pěknou polohu a služby jsou na výborné úrovni.

Poznámka: na místě není žádný delegát. V případě jakékoliv potřeby vám personál vyjde maximálně vstříc.

Individuální pobytové termíny + cenovou nabídku Vám rádi zajistíme na vyžádání.

Cena ubytování s polopenzí  na osobu a den na 2 a více nocí

termín: počet nocí dospělý ve dvoulůžkovém pokoji jednolůžkový pokoj dospělý na přistýlce ve dvoulůžkovém pokoji dítě do 12 let se dvěma dospělými ve dvoulůžkovém pokoji
sezóna 2024

Hotel

Pokoje

V ceně ubytování je:

    • polopenze ve formě švédských stolů
    • doprava z letiště v Amanu do hotelu a zpět – osobním autem

V ceně ubytování není:

– letecká doprava, pravidelné linky letecké společnosti Rayenair   Praha – Aman a další. Zajistíme na vyžádání.

– cestovní zdravotní pojištění