Leonardo Privilage 4**** ALL INCLUSIVE Rudé moře Eilat

Leonardo Privilege Eilat Hotel se nachází 10 minut pěšky od pláže a nedaleko spousty zajímavostí v Eilatu. Nabízí skvělé zázemí pro všechny věkové skupiny, jako je venkovní bazén. Cena zahrnuje všechna jídla.

Hosté se mohou těšit na tiché a uvolněné prostředí. U bazénu se nepořádá žádná zábava. Ubytování je tak ideální pro páry, které hledají tichou dovolenou. Na své si však přijdou i rodiny s dětmi, pro které je přichystané dětské hřiště a herna.

Leonardo Privilege Eilat Hotel – All inclusive poskytuje pokoje s LCD TV a balkonem. Některé mají výhled na bazén.

V restauraci Rainbow je hlavní jídelna, která je otevřená na snídaně, obědy a večeře. Zajít můžete i do baru Olympic Sports v lobby a do baru u bazénu. Každé odpoledne v 16:00 se podává káva a moučníky. K dispozici je i mléčný bufet s mléčnými smoothies a mraženými jogurty.

Vybavení: Recepce a vstupní lobby, velký bazén obklopen elegantní dřevěnou palubovkou, kde se hosté mohou opalovat a lenošit v luxusních houpacích sítích, venkovní jacuzzi a prostor vyhrazený pro karty a
stolní hry. Restaurace, bar u bazénu „Gazoz“, sport bar s 11 LCD TV s non-stop sportovními programy. Pro děti je zde speciální dětský klub „Kishkushim“, největší v Eilatu.
Talentovaný a profesionální personál nabízí pestré činnosti a zábavné programy pro děti po celý den (kluby jsou tříděny podle věkových skupin 1-4 let, 4-9 roky, a 9-12 let) a nabízejí rozmanitou škálu jedinečných aktivit. Pro dospělé probíhá v průběhu dne také cvičení jógy, pilates, meditace a mnoho dalších aktivit. SPA a fitness centrum – v hotelu je health club, mokré a suché sauny, kadeřnictví a kosmetický salon (nabízí kosmetické ošetření, profesionální líčení, kadeřnictví a barvení, apod.) V hotelu je pro pohodlí hostů také obchod se suvenýry, který nabízí výběr suvenýrů a novin, prádelna, hlídaní dětí. Hotelové konferenční centrum nabízí sofistikované vybavení a je ideálním místem pro pořádání konferencí a seminářů. Nabízí různé konferenční místnosti a může ubytovat až 1 000 lidí, což je největší konferenční a banketní sál v Eilatu. Talentovaný a profesionální personál hotelu poskytuje nonstop zábavu a noční show, která probíhá v hotelovém baru.

Cena nezahrnuje leteckou přepravu: pravidelné linky Praha – Eilat ,letecký přepravce Ryanair.

Cena ubytování na osobu a den včetně stravování “ ALL INCLUSIVE „

termín: počet nocí dospělý ve dvoulůžkovém pokoji jednolůžkový pokoj dospělý ve třílůžkovém pokoje dítě
sezóna 2023

Konečná cena ubytování při minimálním počtu dní (viz. tabulka) zahrnuje:

–ubytování v hotelu včetně stravování “ all inclusive“

–transfer z letiště do hotelu a zpět

–asistenci zástupce cestovní kanceláře v Eilatu

Konečná cena nezahrnuje:

–leteckou přepravu z Prahy do Eilatu.Leteckou přepravu Praha -Eilat zajišťuje letecká společnost Ryanair, www.ryanair.com

–cestovní pojištění léčebných výloh

–výlety po Izraeli/Jerusalem, Betlem,Mrtvé moře,Masada atd./Zajistíme na vyžádání.

–pokoje s výhledem na bazén příplatek 493,-Kč na osobu a den