Hotel se nachází přímo centru města, 5 minut pěšky od starého města a hlavních
pamětihodností. Možnost nákupů též v bezprostřední blízkosti.
Hotel má 120 rekonstruovaných pokojů a z vyšších pater mají pokoje překrásný výhled na staré město.
K vybavení pokojů patří: klimatizace, kabelová televize, osobní trezor, vysoušeč vlasů a telefon s přímou volbou s hlasovou schránkou.
Vybavení hotelu patří: kryté placené parkoviště, zasedací místnost, lobby bar a kavárna, praní prádla , pomoc s půjčením auta.
Od hotelu je možnost dojít pěšky do následující zajímavosti:
- Liberty Bell – park.
- Mamilla – historická čtvrť v centru Jeruzaléma, založená v roce 1890.
- Mahane Yehuda – hlavní tržnice v Jeruzalémě.
- Izraelské muzeum.
- Yemin Moshe – turisticky vyhledávaná a památkově chráněná čtvrť. Hlavním symbolem je větrný mlýn a sefardská synagoga.
- Nachalat Shiva – zajímavá městská část v centrální části Jeruzaléma.
- Ben Yehuda- pěší zóna, ve které je uzavřena veškeré automobilová doprava. Vede od křižovatky s ulicí krále Jiřího po Sijónské náměstí a Jaffskou ulici.
- Davidova věž – je antická citadela vybudována ve 2. století př. n. l. Citadela obsahuje důležité archeologické naleziště, kde byly nalezeny předměty staré až 2 700 let.
- Západní zeď a staré město Jeruzaléma.
Cenz na rok 2012 se právě připravují.
Individuální kalkulace na vyžádání.
